O nás

GENETRIX s.r.o.

Jsme distributorem chemických surovin, speciálních chemikálií, kaučuků a plastů již od roku 1994.

Patříme mezi významné dodavatelé chemických produktů pro širokou škálu průmyslu a to zejména barvářský, sklářský, pyrotechnický ale také gumárenský, farmaceutický a automotiv.

Distribuujeme suroviny renomovaných výrobců z dlouhodobě prověřených zdrojů. Jsme klíčovým dodavatelem surovin od společností ALBERMARLE, KUMHO Polychem, KUMHO Petrochemicals a ZM Silesia SA - Huta Oława Branch.

Pro naše zákazníky zajišťujeme dodávky chemických surovin na míru. Individuálně řešíme všechny zákaznické požadavky. Zajišťujeme konsignační sklady, řešíme logistiku. Poskytujeme technické poradenství a aktivně vyžíváme všech našich znalostí týkajících se ADR a REACH předpisů.

Disponujeme vlastním skladovacím areálem o rozloze 25 000 m2, který se nachází v Bohumíně. Tento logistický sklad je mimo jiné vybaven železniční vlečkou pro přepravu kontejnerů z evropských přístavů. Logistické procesy řešíme dle principů ADR a spolupracujeme pouze s prověřenými dopravci.

GENETRIX s.r.o. je certifikován dle ISO 9001:2015

Máme certifikaci GMP+ (standard bezpečnosti krmiv používaných k výživě zvířat a vstupujících do potravního řetězce prostřednictvím živočišné výroby).

Řídíme se pravidly REACH, ADR, IATA a RID.

Cílem naší společností je být dlouhodobým partnerem pro všechny naše zákazníky, proto zajišťujeme dodávky pouze kvalitních a prověřených chemických surovin.

GENETRIX - dodavatel chemických surovin

GENETRIX s.r.o.
Lidická 445
735 81 Bohumín
Česká republika

Zobrazit na mapě

IČ: 60318325
DIČ: CZ60318325